Pozostać w walce o awans...

Wietrzne niedzielne popołudnie przywitało zawodników obu drużyn. Zmierzyć się miała druga z trzecią drużyną ligi. Na trybunach zjawiła się nawet rzesza kibicek, a może nawet kibolek. Wszystko tak, jak powinny wyglądać przed szlagierem ligi bemowskiej, co prawda trzeciej, ale najważniejsze, że SZLAGIER.

Drużyna Do przerwy 0,7 wyszła w następującym ustawieniu:

Darek

Michał - Mariusz - Paweł

Rafał - Daniel

Żółty

na ławce pozostali Maciou, Junior i Lopez. W kadrze meczowej zabrakło Pawła P. i Kacpra K.

Spotkanie od początku było prowadzone w dobrym tempie, a zawodnicy nie odstawiali nóg. Na nic zdawały się protesty zawodników 0,7, a piłkarze BaguviXa urządzili sobie prawdziwe polowanie, szczególnie na nogi Juniora. Pierwsza połowa nie obfitowała jednak w dużą ilość sytuacji bramkowych, ale warto podkreślić dobrą dyspozycję Darka, który wykazał się dobrym refleksem kilka razy łapiąc futbolówkę. W drugiej połowie obraz gry się bardzo nie zmienił, jednak Oh Sevens wypracowali sobie bardziej klarowne sytuacje. Najpierw bardzo groźnie z rzutu wolnego przymierzył Żółty, jednak bramkarz wiceliderów tabeli był świetnie dysponowany. Co się nie udało z  rzutu wolnego, udało się z innego stałego fragmentu gry. Rzut rożny Żółty bił mocno, po ziemi w okolicach 5m. Niefortunnie interweniujący obrońca skierował jednak piłkę do własnej bramki. 1:0!!!! Niesamowita radość Do przerwy! Ostatnie 5 minut meczu to już zawrotne tempo, Zerosiódemkowcy zostawili wtedy wiele zdrowia na boisku, jeszcze w końcówce groźnie z woleja strzelał Daniel, ale i tym razem bramkarz BaguviXa stał na posterunku. Końcowy wynik 1:0 i awans na drugie miejsce w tabeli.

Oceny pomeczowe:

Darek Paweł Mariusz Michał Maciou Lopez Daniel Rafał Junior Żółty
8 8 7.5 7,7 6,8 6,7 7,3 8,3 6.5 7,8

Natomiast do drużyny tygodnia został wybrany znakomicie kierujący, bezbłędnym w tym meczu blokiem defensywnym, kapitan drużyny Popson.