Pierwsze koty za płoty

Na inaugurację sezonu Jesień 2016 zawodnicy 0,7 występowali w roli gości. Ich rywalem była dobrze znana drużyna SSIJ. Historia meczów ze SSIJ to ciężki i wyrównane mecze nie obfitujące w bramki, tak było i tym razem.

Bartek, Jacek i Tomek

Wydawać by się mogło, że to drużyna "Do przerwy" miała więcej okazji, jednak do przerwy na tablicy wyników widniał remis 0:0. W drugiej połowie niestety było gorzej i w pierwszej kolejce drużyna czarno-pomarańczowych odczuła smak porażki.

SSIJ 1:0 Do przerwy 0,7

poniżej link do głosowania na noty:

W drugim meczu 0,7 podejmowało Chłopców do Bicia.

Po bramkach Kacpra i Rafała pomarańczowo-czerwoni wygrali 2:0, na szczególne uznanie zasługuje formacja defensywna, jest to pierwsze czyste konto Doprzerwiarzy w tym sezonie.