Marazmu ciąg dalszy

Ten deszczowy niedzielny poranek miał być dla drużyny 0,7 okazją do rehabilitacji po zeszłotygodniowej wpadce niestety... kryzys w zespole się pogłębił.

Drużyna 0,7 wyszła następującym składem:

Maciek

Michał - Paweł - Maciou

Daniel - Rafał

Kacper

na ławce pozostali Lopez i vice-kapitan Żółty.

Spotkanie od początku nie układało się po myśli "Do przerwy", niestety w niesprzyjających warunkach atmosferycznych lepiej odnalazła się drużyna Bulbeza, a na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 4:1. W dodatku jedyną bramkę dla OhSevens sprezentował bramkarz drużyny przeciwnej. Druga połowa wyglądała już lepiej, jednak to bardziej doświadczonej drużynie udało wpisać się na listę strzelców (chociaż tym razem tylko raz), a końcowy wynik spotkania został ustalony na 5:1.

Poniżej oceny meczowe:

Ocena dla Maćka (bramkarz) Ocena dla Macioua Ocena dla Pawła Ocena dla Michała Ocena dla Lopeza Ocena dla Daniela Ocena dla Rafała Ocena dla Żółtego Ocena dla Kacpra
4 6,7 7 6,7 5,7 5,3 5,7 6,7 6

Już w niedzielę o 11 ważne spotkanie z Lantrą, w związku z tym prośba o pełną mobilizację: ten mecz musimy wygrać!