Do spotkania z Elektrobłyskawicami Grajdoły 0,7 przystępowało w okrojonym składzie, ale w dobrych nastrojach (jak się później okazało nie na długo...)

Maciou - Rafał - Daniel

Żółty - Junior

Kacper

na ławce pozostali Michał, Paweł oraz Lopez.

Początek spotkania nie zwiastował tego, co miało przynieść to niedzielne popołudnie i po asyście Daniela na prowadzenie nominalnych gości wyprowadził Kacper. Jednak z każdą minutą gra 0,7 wyglądała coraz gorzej. Widać było problemy w eksperymentalnym zestawieniu obrony, ale sprawdzona linia pomocy też nie spisywała się najlepiej. Jedynym zawodnikiem zasługującym na wyróżnienie był bramkarz, który miał w tym spotkaniu więcej pracy niż dotychczas w całym sezonie. Wynik końcowy 1:3. Jedynym pocieszeniem może być fakt iż pozostałe dwie drużyny, które do tej pory nie zawodziły również zgubiły punkty.

Poniżej oceny meczowe:

Ocena Darek (BR) Ocena Lopez Ocena Maciou Ocena Daniel Ocena Rafał Ocena Żółty Ocena Przemek Junior Ocena Paweł Kurczak Ocena Michał Sitarek Ocena Kacper
6.6 4.2 4.6 5 6.2 4.6 4.8 5 5.2 4.4

Ku zaskoczeniu wszystkich obserwatorów ligi bemowskiej żaden zawodnik "Do przerwy" nie znalazł się w drużynie tygodnia... nawet na rezerwie! (!)

Już jutro bardzo ważny mecz z Bulbezem Bemowo, więc dzisiaj proszę wcześnie iść spać, a jutro pełna mobilizacja, gdyż nie możemy sobie pozwolić na drugą stratę punktów!